Tvorba flash animací a bannerů

Oživte flash animací své webové stránky

Vytváříme nejen reklamní flashové bannery, ale i flash animace určené pro oživení a spestření webových stránek, jako je například animovaná hlavička a intro webových stránek, animované menu, fotogalerie, virtuální prohídka a podobně.

Flash animace jsou oblíbeným doplňkem moderních webových stránek. Na internetu také občas narazíte na internetové stránky, které jsou kompletně zpracovány ve flashi, nicméně od tohoto trendu se v poslední době ustupuje, protože stále přibývá lidí, kteří navštěvují internet pomocí mobilních zařízení (chytré telefony, tablety), kdy může být načtení takových stránek zdlouhavé, ale v některých případech dokonce nemožné.

Kdy použít flash animace?

Flashové animace se používají především pro získání zákazníkovy pozornosti a v případě flashového menu, animovaného loga, nebo intra také jako oživení samotných webových stránek. Vhodné použití flashových animací dokáže na rozdíl od strohého textu, nebo obyčejného statického obrázku zákazníka daleko více oslovit a upoutat tak jeho patřičnou pozornost.

Flash animace zpracujeme jako:

  • flash intro webových stránek
  • flash menu webových stránek
  • flash bannery
  • flash loga firmy
  • flash fotogalerie a virtuální prohlídky
  • flash prezentace

Flash bannery

Flash bannery

Reklamní banner je z hlediska pořizovací ceny a požadovaného účinku na potencionálního zákazníka jedním z najůčinějších a také nejpoužívanějších reklamních nástrojů.

Zhotovujeme dynamické bannery s pevným proklikem, nebo s variantou clickthru. Tvoříme jak jednoduché bannery, tak i flashové bannery které jsou vysoce interaktivní, mohou odkazovat na více webových adres a obsahovat další rozličné funkce pro upoutání oka zákazníka.

Přehled standardních rozměrů → pro bannery.

Flash intro

Flash intro

Animované flash intro webových stránek je velmi atraktivní prvek, který dokáže při prvním kontaktu s webem návštěvníka nejen zaujmout, ale i zvýšit v jeho vnímání celkovou prestiž prohlížené internetové prezentace.


Flash animace

Flash animace

Tvoříme moderní flashové animace všeho druhu. Mezi nejžádanějš animace patří flashové doplňky webových stránek pro jejich dynamičtější vzhled, flashové fotogalerie a např. animované firemní PF.Nezávazná objednávka / poptávka