Webdesign - tvorba WWW stránek a eshopů, redakční systémy, webové stránky s administrací, flash animace a bannery, seo optimalizace

Tvoříme profesionální webdesign který prodává

Webdesign je komplexní disciplína, kterou dělíme do několika částí: • analýza a rozbor potřeb projektu a jeho konkurence • návrh wireframe - síťového modelu stránek • zpracování grafického návrhu webových stránek • kódování HTML a CSS šablony • implementace redakčního systému • tvorba aktivních doplňků (flash, jSript, jQuery, atd.) • SEO optimalizace pro vyhledávače.

Nabízíme kvalitní webové stránky pro každého

Potřebujete kvalitní WWW stránky pro vaše podnikání, nebo pro prezentaci čehokoli jiného? Obraťte se na nás! Tvoříme moderní webové stránky od těch nejmenších a nejjednoduších internetových prezentací, přes obsáhlejší weby s redakčním systémem, až po rozsáhlé projekty spojené například s internetovým obchodem. Hotový web oživíme například souborem poutavých prodejních bannerů a díky naší pokročilé SEO optimalizaci dostaneme odkazy webových stránek na přední místa vyhledávačů. Navrhujeme a vyvíjíme také mobilní aplikace a speciální sociální appky pro síť facebook.

Tvorba webu

Tvorba WEBU

Tvorba webových stránek, redesign a úpravy stávajících prezentací, tvorba webových aplikací a formulářů, tvorba šablon pro newslettery, kódování xml feedu pro srovnávače zboží, administrace a správa internetových prezentací.

Více informací
Tvorba eshopu

Tvorba E-SHOPU

Tvorba internetových obchodů a e-shopů, úpravy
a redesign stávajících prezentací, implementace rozšiřujících modulů, tvorba obsahu (produkty, účinné prodejní texty, fotogalerie, bannery, kompletní administrace a správa e-shopu.

Více informací
Redakční systém (CMS)

Redakční systémy

Tvorba webových stránek s administrací - CMS redakčním systémem, implementace rozšiřujících modulů, zavedení opensource administračních systémů, tvorba grafických šablon pro redakční systémy, správa databází.

Více informací
Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Tvorba mobilních aplikací a responsivních webů pro mobilní zařízení jako jsou smartphony, tablety atd., s operačními systémy iPhone, iPad, iPod Touch (tedy iOS), Android a Windows Phone.

Více informací
SEO optimalizace

SEO optimalizace

Analýza a optimalizace obsahu webových stránek pro vyhledávače, srovnání s konkurencí, kontrola penalizací, duplicit a přesměrování, optimalizace kódu, copywriting, linkbuilding, PR články.

Více informací
Domény a webhosting

Domény a webhosting

Registrace a správa domén, webhostingu, mailhostingu a serverhostingu, virtuální servery, dedikované servery, adminisrace a správa serverů, zálohování dat, monitoring.

Více informací
HTML5, JS, JAVA, jQUERY, FLASH, MySQL, PHP
hodnocení uživatelů ★★★★★