Ondesign CZ - moderní webdesign, kreativní grafika, efektivní marketing

Co od nás můžete očekávat?

Specializujeme se na služby v oblasti webdesignu, grafiky a internetového marketingu. V tomto odvětví působíme již od roku 2005 a máme za sebou desítky úspěšně realizovaných projektů, zejména pak tvorby a vývoje webových stránek a internetových obchodů, mobilních aplikací a webů, SEO optimalizace pro vyhledávače, kreativních grafických návrhů a služeb internetového marketingu.

Díky širokému portfoliu nabízených služeb, dokážeme uspokojít veškeré požadavky, přání a potřeby našich zákazníků, v rámici jejich profesionální a úspěšné prezentace. Jsme kreativní, sledujeme nové trendy a vývoj, pracujeme efektivně a bez zbytečných nákladů.


Realizujeme zakázky po celé ČR

Pokud jde o zhotovení WWW stránek a eshopů, nebo tvorbu kreativní grafiky, neznáme hranic. Tyto služby běžně poskytujeme klientům z celé České republiky.

Mapa Praha Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Středočeský kraj Jihomoravský kraj Vysočina

Proč zvolit právě nás?

  • Máme dlouhodobé zkušenosti s webdesignem, grafikou a internetovým marketingem
  • Máme za sebou desítky realizovaných projektů
  • Sledujeme nové trendy a vývoj moderních technologií
  • Preferujeme individuální přístup ke každé zakázce
  • Pracujeme efektivně a za rozumné ceny

1 Efektivita

Našim zákazníkům se nesnažíme prodat služby za každou cenu. Vždy volíme optimální řešení, tak aby naše služby přinesly zákazníkovi požadovaný a očekávaný výsledek. Při vytváření cenové nabídky nevaříme z vody, ale poctivě vše počítáme dle konkrétních položek.

2 Flexibilita

Potřeby a požadavky zákazníka jsou u nás na prvním místě, rádi zdoláváme překážky a profesní výzvy nám nejsou cizí. Na požadavky zákazníků reagujeme obvykle do 24 hodin po jejich obdržení a ve stejném čase provádíme i úpravy na webových stránkách.

3 Kreativita

Jsme kreativní, nespokojíme se jen s průměrným řešením a ke svěřeným zakázkám vždy přistupujeme odpovědně a energicky. Při tvorbě originálního designu vždy zohledňujeme předmět zadání a jeho účel.

4 Odbornost

Nabízíme služby, které umíme, sledujeme nové trendy a snažíme se stále zdokonalovat. Zákazníkům také zprostředkováváme služby našich obchodních partnerů, kteří patří ke špičkám ve svém oboru a se kterými máme jen ty nejlepší zkušenosti.

5 Bezpečnost

Všechna data získaná od našich zákazníků považujeme za vysoce důvěrná a nejsou poskytována třetím stranám. Bez výslovného souhlasu zákazníků jsou data používána výhradně pro vnitřní potřebu

Garance nejnižší ceny Ondesign CZ - since 2005 Certifikát Ověřeno zákazníky

Partneři

CZECHIA.COM DOMÉNY - WEBHOSTING - SERVERHOSTING ENDORA COMM100

Napsali o nás

Děkujeme studiu Ondesign CZ za rychlé a profesionální zpracování naší objednávky. Vše splnili dle našich představ a požadavků.
Ondesign CZPavel Horáček - jednatel, Praha
★★★★★
klikněte pro zobrazení dalších příspěvků
Spolupracovat s Ondesign CZ jsme začali při rekonstrukci našich starých webových stránek a zlepšení jejich viditelnosti na internetu. Od počátku byl jejich servis a celkový přístup na velmi vysoké a profesionální úrovní, což nás mile překvapilo a ve spolupráci úspěšně a rádi pokračujeme i nadále.
Jiří Frolich - manažer obchodu, Kladno
Profesionální přístup, výborný servis, bezchybná komunikace, perfektní výsledek.
Ing. Robert Černý - ředitel, Praha
Už při výběru dodavatele, prvotní komunikaci a následné volbě pro Ondesign CZ jsem byl přesvědčen, že s Vaší prací budu spokojený. Výsledek ovšem předčil i moje očekávání! Odvedli jste opravdu profesionální práci, ze které jsem nadšený! Grafika, rozvržení a ovládání nových webových stránek - vše je opravdu fantastické!
Alena Podskalská - předsedkyně představensva, Čelákovice