Tvorba mobilních aplikací

Tvorba mobilních aplikací na míru

Tvoříme mobilní aplikace pro iPhone, iPad, iPod Touch (tedy iOS), Android a Windows Phone.

Vždy klademe důraz na kreativní design, inovativní funkce a promyšlené uživatelském rozhraní. Aplikace tvoříme nejen podle přesného zadání, ale také našim klientům pomáháme rozvíjet jejich prvotní záměr do konkrétní finální podoby.

Mobilní aplikace našim klientům přinášejí větší zisk, nové obchodní příležitosti a náskok před konkurencí.

Mobilní a responsivní weby

Mobilní a responsivní weby

Tvoříme mobilní a responsivní weby. Pro stále širší a větší počet uživatelů smartphonů a tabletů je poskytování obsahu s maximální dostupností i pro majitele těchto zařízení naprostou samozřejmostí.

  • Používáme nejmodernější technologie – HTML5, CSS3, JavaScript atd.
  • Klademe maximální důraz na design přívětivost uživatelského rozhraní (UX).
  • Tvoříme kompatibilní aplikace s nejširší škálou zařízení (hytré hodinky, mobilní telefony, tablety, HD obrazovky.

Aplikace pro Facebook

Aplikace pro Facebook

Navrhujeme a vyvíjíme speciální aplikace pro sociální síť Facebook, která se stala jedním z hlavních komunikačních kanálů současnosti.

  • Tvoříme aplikace od jednoduchých anket a dotazníků až po složité apky a hry.
  • Podpora využití aplikací v rámci reklamních a komunikačních aktivit.
  • Integrace s dalšími mobilními aplikacemi nebo webem.

Podporované platformy

 Android 

Operační systém Android, jehož jádrem je OS Linux, je v současnosti nejrozšířenější mobilní platforma na světě. Jednou z největších výhod platformy Android je její integrované propojení se službami Google. Pro systém Android bylo do této chvíle vytvořeno více než 700 tisíc aplikací a her, které je možné stáhnout přes Google Play.

 iOS 

Operační systém iOS byl vyvinut společností Apple pro iPhone, iPod, iPad a Apple TV. Základem iOS je operační systém MacOS, který se využívá v zařízeních Apple, nicméně v iOS který je určen výhradně pro mobilní zařízení některé funkce z MacOS chybí. V současnosti má tento operační systém celosvětově druhý největší podíl na trhu. Aplikace systém iOS jsou dostupné ke stažení na AppStore.

 Windows Phone 

Operační systém Windows Phone je následníkem předchozího systému Windows Mobile od Microsoftu. Tato platforma nabízí podobné funkce jako systém Windows pro počítače (Internet Explorer, Outlook, MS Office atd.), které však nejsou vzájemně kompatibilní a stojí na dvou odlišných platformách. Windows Phone je systém s více než 100 tisíci aplikacemi, které je možné stahovat z Windows Phone Store.


Zadat nazávaznou poptávku