Partnerský program - Ondesign CZ

Spolupracujte s Ondesign CZ

Nabízíme spolupráci na partnerské, subdodavatelské či zprostředkovatelské úrovni v oblasti kreativních služeb. Máme zájem o dlouhodobou a především vzájemně prospěšnou spolupráci. Díky spolupráci v našem partnerskému programu můžete jednoduše využít našich zkušeností, minimalizovat náklady a zajistít úspěšnost projektu.

Garance nejnižší ceny Ondesign CZ - since 2005 Certifikát Ověřeno zákazníky

Komu je program určen?

Partnerský program je určen nejen pro webmastery, grafiky, reklamní agentury, firmy poskytující služby v oblasti webdesignu, grafiky a online marketingu, ale i pro jednotlivce, kteří mají zájem získat provizi z domluvených projektů.

Kdy má spolupráce s námi smysl?

  • chcete doplnit, nebo rozšířit portfolio svých služeb
  • nemáte dostatečné výrobní, nebo odborné kapacity pro realizaci projektů
  • chcete vlastní nové projekty, ke kterým hledáte technologického partnera pro web a grafiku
Chci se stát partnerem

Forma spolupráce

Partnerská / subdodavatelská

Spolupráce na této úrovni je vhodná například pro reklamní agentury, grafická studia, poskytovatele internetu apod. Zpracování zakázky, komunikace s klientem a předání díla probíhá pod značkou / firemní identitou partnera.

Mám zájem o spolupráci

Zprostředkovatelská

Tato forma spolupráce je vhodná především pro jednotlivce. Získání zakázky (doporučení) obstará zprostředkovatel a my už se postaráme o vše ostatní. Provize pro zprostředkovatele se pohybuje v závislosti na objemu a náročnosti zakázky od 5-15% z celkové ceny.

Mám zájem o spolupráci

Reklamní a PR agentury

Reklamním a PR agenturám jsme schopni dodat jak jednorázové projekty, jako jsou např. microsites, internetové kampaně apod., tak zpracovat celkovou internetovou komunikaci. Výhodou je naše úzká specializace a fakt, že tvoříme projekty podle existujících zadání, stejně tak jako můžeme nabídnout vlastní kreativu a produkci.

Nejčastější projekty pro agentury

  • microsite - např. podpora produktu, událost apod. (XHTML / CSS / FLASH)
  • firemní prezentace
  • tématické webové stránky
  • nakódování directmailu, optimalizované šablony newsletterů
Mám zájem o spolupráci

Napsali o nás

Děkujeme studiu Ondesign CZ za rychlé a profesionální zpracování naší objednávky. Vše splnili dle našich představ a požadavků.
Pavel Horáček - jednatel, Praha
klikněte pro zobrazení dalších příspěvků
Spolupracovat s Ondesign CZ jsme začali při rekonstrukci našich starých webových stránek a zlepšení jejich viditelnosti na internetu. Od počátku byl jejich servis a celkový přístup na velmi vysoké a profesionální úrovní, což nás mile překvapilo a ve spolupráci úspěšně a rádi pokračujeme i nadále.
Jiří Frolich - manažer obchodu, Kladno
Profesionální přístup, výborný servis, bezchybná komunikace, perfektní výsledek.
Ing. Robert Černý - ředitel, Praha
Už při výběru dodavatele, prvotní komunikaci a následné volbě pro Ondesign CZ jsem byl přesvědčen, že s Vaší prací budu spokojený. Výsledek ovšem předčil i moje očekávání! Odvedli jste opravdu profesionální práci, ze které jsem nadšený! Grafika, rozvržení a ovládání nových webových stránek - vše je opravdu fantastické!
Alena Podskalská - předsedkyně představensva, Čelákovice