Tvorba WWW stránek a e-shopů

Tvoříme moderní a úspěšné WWW stránky

Potřebujete vytvořit vlastní web podle moderních trendů a technologií pro vaše podnikání, nebo prezentaci čehokoli jiného? Obraťte se na nás a získejte náskok před konkurencí!

Tvoříme moderní webové stránky od těch nejjednoduších (statických) internetových prezentací, přes obsáhlejší (dynamické) weby s redakčním systémem a administrací pro snadnou správu obsahu, až po rozsáhlé projekty spojené například s kompletním řešením internetového obchodu.

Jsme tvůrce webů, který umí pracovat efektivně a vždy se snaží hledat vhodná řešení šitá na míru potřebám a požadavkům svých zákazníků.
Statické webové stránky

Jedoduché webové stránky s nekomplikovanou strukturou, menším počtem odkazů a jedotným grafickým vzhledem. Vhodmé pro menší prezentace bez nutnosti časté aktualizace.

Dynamický web bez databáze

Složitější webové stránky s jednotným grafickým vzhledem, obsahující dynamické prvky jako například online formuláře. Vhodné pro prezentace bez nutnosti časté aktualizace.

Dynamický web s databází

Rozsáhlejší webová prezentace spojená s redakčním systémem a využívající data z online databáze. Vhodné pro větší internetové prezenrace a servery. Více o administraci →

Dynamický web s e-shopem

Webová prezentace spojená s internetovým obchodem, administračním systémem e-shopu a obsáhlejší databází. Vhodné pro on-line obchodování na internetu. Více o e-shopu →


Jak poznat kvalitní webové stránky?

Pokud chcete, aby vaše webové stránky obstály v internetové konkurenci, musí být graficky vyvážené, přehledné, srozumitelné, jednoduše a intuitivně ovladatelné, bezchybně zpracované - nakódované a také dobře viditelné ve všech typech vyhledávačů. Kvalitní web musí bezchybně plnit požadované funkce a dosahovat očekávaných cílů. Těchto skutečností jsme si dobře vědomi, proto tvoříme kvalitní weby, které tyto požadavky vždy splňují.

1 Moderní design tvořený čistou a přehlednou grafikou
2 Použitelnost webu a jeho uživatelská vstřícnost
3 Jednotné zobrazení ve všech typech prohlížečů a zařázení
4 Dobrá viditelnost pro vyhledávací roboty a index vyhledávačů
5 Validní kódování dodržující moderní webové standardy

Moderní grafika WWW stránek

Moderní grafika

O úspěchu webových stránek rozhoduje mnoho faktorů a jedním z nich je i celkový vzhled a kvalita grafického zpracování. Prvotní důvěryhodnost a vnímání webu závisí na několika prvních sekundách jeho zobrazení, kdy každý návštěvník podvědomě reaguje podle toho, jestli se mu stránky líbí, nebo naopak.

Proto je důležité, aby grafika webových stránek byla nejen originální, dostatečně reprezentativní, uspořádaná a 100% funkční, ale i užívatelsky vstřícná, tak aby se klient od první chvíle cítil na stránkách co možná nejlépe.


Intuitivní použitelnost WWW stránek

Použitelnost a přístupnost webu

Tvoříme přehledné, srozumitelné a maxmálně přístupné webové stránky. Při tvorbě webů vždy dodržujeme základní pravidla použitelnosti a řídíme se standardy v této oblasti. Námi vytvářené weby umožňují snadné a komfortní prohlížení, intuitivní ovládání a jednoduchou orientaci v jejich struktuře a obsahu. Uživatelům tak nic nebrání ve využívání všech dostupných funkcí a možností webové prezentace.


Dobré umístění WWW stránek ve vyhledávačích

Dobré umístění stránek ve vyhledávačích

Při práci na tvorbě nových webových stránek vždy myslíme i na optimalizaci pro vyhledávače (SEO), pro jejich dobré umístění a pozice při vyhledávání.
Tvoříme WWW stránky které jsou přístupné, dobře viditelné pro všechny typy vyhledávačů (vyhledávacích robotů), její obsah je čitelný a správně strukturovaný (sémantický) a obsahují popuze validní kód.


Moderní webové standardy WWW stránek

Moderní webové standardy

Při tvorbě internetových prezentací se řídíme technickými standardy pro webové stránky HTML5 / XHTML 1.1, CSS 3, DOM (vydává organizace W3C).

 Výhody použítí standardů 
  • Rychlejší načtení stránek v internetovém prohlížeči
  • Bezproblémové zobrazení ve všech typech internetových prohlížečů
  • Předpoklad pro vyšší umístění ve vyhledávačích a dobrou přístupnost
  • Jednoduchá, rychlejší a tedy i levnější správu webu

Moderní technologie a webové standardy W3
Ondesign CZ tyto standardy splňuje a je certifikován organizací W3Schools.

Administrace a správa webových stránek, nebo e-shopu

Je čas na redesign a úpravy?

Mají vaše stávající webové stránky zastaralý vzhled, potřebujete přizpůsobit aktuální nabídce, neplní správně svou funkci, nebo je chcete jinak pozměnit a upravit? Jsme připraveni se takového úkolu ujmout. Úpravy webu a redesign provádíme na všech webových stránkách, bez ohledu na to, kdo je pro vás dělal.


Ziskovost a cíle WWW stránek

Ziskovost webu a plnění jeho cílů

Každá webová stránka by měla mít jasně definovanou funkci a stanovený cíl, který by měla plnit. Například oslovit konkrétní cílovou skupinu zákazníků, upozornit je na nový výrobek a zvýšit jeho on-line prodeje.

Před začátkem každého projektu Vám pomůžeme tyto cíle jasně specifikovat a přesně stanovit. Cíle našich zákazníků a jejicjh webových stránek se pak automaticky stávají také našimi cíli, kterými se v průběhu vzájemné spolupráce a výstavby webu pevně řídíme.


Administrace a správa webových stránek, nebo e-shopu

Další spolupráce

Práce na tvorbě internetových stránek málo kdy končí jejich samotnou výrobou a zpžístupněním na internetu. U většiny web stránek je i po jejich dokončení je potřeba dál rozvíjet a zdokonalovat.

Pokud budete s námi a naší prací spokojeni, budeme rádi za případnou možnost v naší vzájemně prospěšné spolupráci i nadále pokračovat.


Námi vytvořené webové stránky jsou optimalizované pro prohlížení na všech typech zařízení - stolním pc, notebooku, tabletu i chytrém telefonu.
Optimalizace webových stránek pro pc, notebook, tablet a chytrý telefon, validní kódování

Zadat nazávaznou poptávku