Grafická podoba webových stránek a e-shopu

Svěřte vzhled své webové prezentace profesionálům

K úspěchu na internetu přispívá mnoho faktorů a nepochybně jedním z nich je i originální grafické provedení webové prezentace.

Důvěryhodnost webových stránek a rozhodnutí návštěvníka, zda na těchto stránkách zůstane, závisí na několika prvních sekundách. Této skutečnosti jsme si dobře vědomi, proto grafickému zpracování webových stránek věnujeme velkou pozornost.

Grafická podoba webových stránek

Grafické zpracování webových stránek musí oslovit na první pohled, proto se snažíme vytvářet graficky kvalitní a atraktivní designy. Důležitý je estetický prožitek, který je vždy dokreslen plnohodnotnou funkčností webové stránky.

Originální grafický layout

Tvoříme originální grafické layouty, které jsou reprezentativní, funkční a užívatelsky vstřícné a návštěvníci se na stránkách s touto grafikou cítí velmi dobře. Při tvorbě a zpracování grafického designu WWW stránek vždy zohledňujeme cílovou skupinu, účel a předmět zadání. Výsledek neoceníte jen vy, ale i návštěvníci vaší webové prezentace - tedy stávající, nebo potencionální zákazníci.


Zpracujeme:

  • Grafickou podobu webových stránek
  • Re-design stávajicích webových stránek nebo jejích částí
  • Grafiku jednotlivých prvků webu (navigace, menu, tlačítka, top, grafické odkazy, atd.)
  • Bannery, slide grafiku, pozadí webu
  • Úpravy a optimalizace grafiky pro web a její rychlé načítání
  • Úpravy a editace fotografií

Grafika WWW stránek

Grafika webových stránek

Grafické zpracování webových stránek úzce souvisí také s jejich přehledností a uživatelskou vstřícností a utváří konečný dojem a důvěryhodnost celé prezentace. Ukažte zákazníkům kvalitou svých webových stránek, že vaše služby a produkty jsou na vysoké úrovni.


Tvorba grafiky e-shopu

Grafika e-shopu

Grafický layout e-shopu a firemního webu se liší. E-shop nebo větší server mají obvykle více různých typů komplikovanějších podstránek, a proto je s grafickým návrhen spojeno více studia a práce, jaké funkce je potřeba graficky na stránky umístit, následně graficky navzájem sladit a vytvořit jeden harmonický celek. Související 
+Podívejte se jak postupujeme při tvorbě webových stránek
+FAQ - časté dotazy zákazníků

Nezávazná objednávka / poptávka


Webové stránky od nás jsou optimalizované pro prohlížení na všech typech zařízení - stolním pc, notebooku, tabletu i chytrém telefonu.

Tvorba optimalizovaných WWW stránek  pro všechny typy zařízení