PNG vs JPG, aneb jaký formát pro web?

PNG vs JPG, aneb jaký formát pro web?

Každý, kdo někdy provozoval web nepochybně ví, že návštěvníci oceňují, když se stránka načte a zobrazí co nejrycheji. Říkáte si, že v době, kdy je široké veřejnosti běžně dostupné širokopásmové připojení k internetu, na tom nezáleží? Naopak, především díky rostoucímu používání mobilního internetu, kde rozhodně nelze mluvit o nějakém rychlém připojení. Článek se věnuje použitému formátu v závislosti na dobu načtení webové stránky.

Číst článek

On-line nástroje pro kontrolu odkazů

On-line nástroje pro kontrolu odkazů

Pokud chcete, aby vaše webové stránky byly úspěšné a uživatelsky přívětivé, měli byste se ujistit, že neobsahují žádné nefunkční odkazy. Něco takového snižuje nepochybně profesionalitu vašich stránek a otravuje vaše návštěvníky (nehledě na zkomplikovaný přístup indexovacích robotů). Pokud dáváte před vlastním softwarem přednost spíše online nástrojům, pak je tu pro vás článek, ve kterém najdete pět nejpopulárnějších link checkerů, včetně stručného popisu.

Číst článek

RGB paleta barev online

RGB paleta barev online

Potřebujete rychle a jednoduše najít tu správnou barvu ve formátu RGB a zobrazit její kód pro její další použití? Vyzkoušejte RGB paletu barev online.

Číst článek

 


Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat